top of page

הקושי הגדול שלי במקצוע שבחרתי


וגם מי הם האנשים שיעוץ בתחום כלכלת המשפחה יכול לעזור להם?

כבר 12 שנה שאני נושמת, מתנסה ומתמקצעת בכלכלת משפחה דרך לימודי החיים, אז למה רק בשנה האחרונה עשיתי את השינוי המקצועי המתבקש? ובכן, התעכבתי עם השינוי כי היה לי קשה לקבל את זה שאני אצטרך לגבות כסף מאנשים שצריכים עזרה עם הכסף שלהם...

אבל בסוף החלטתי שאני עושה את זה והלכתי ללמוד את המקצוע באופן רשמי ועדיין בתחילת הדרך עבדתי עם המון משפחות בחינם. כל מי שרק רמז שישמח לעזרה הצעתי את השירות בחינם.

יצא מזה שהרווחתי פעמיים. גם רכשתי הרבה נסיון בזמן קצר יחסית וגם קיבלתי את הבטחון שהתהליך הזה שאני עוברת עם אנשים חוסך להם כסף, הרבה מאוד כסף, בטווח הקצר, הבינוני והארוך.

היום אני כבר (כמעט) לא עובדת בחינם ועדיין, למרות כל האמור לעיל, גם היום, החלק הכי קשה במקצוע הזה בשבילי הוא עניין גביית התשלום.

אז אתם בטח יכולים להבין אותי כשאני אומרת שמה שעשה לי את השבוע הקודם זה שבזמן שלקוחה רשמה לי את הצ'ק היא אמרה שזה התשלום הכי משמח והכי אפקטיבי שהיא ביצעה כבר הרבה זמן ✨

זה היה מבחינתי החיזוק הסופי לכך שאני במקצוע הכי נכון שיש עבורי! יעוד, כבר אמרתי פה פעם? 😉

אז מי הם אם כך האנשים שייעוץ בתחום כלכלת המשפחה יכול לעזור להם כלכלית גם אם ישלמו על כך?

⭐ משפחות/ יחידים שעובדים קשה, מרוויחים לא רע ועדיין גומרים את החודש בקושי רב ולא מבינים לאן הכסף בורח. זה יכול להיות גם כאלה שגומרים את החודש בפלוס אבל עדיין לא חוסכים כמו שהיו רוצים.

⭐ אנשים שנכנסו למעגל ההלוואות, ההרסני יש לומר, כל חודש נמצאים בגרעון תקציבי ולכן אחת לתקופה לוקחים הלוואה לכיסוי המינוס. אלו אותם אנשים שמפחדים שיגיע הטלפון מהבנק וגם אותם אנשים שבתחילת החודש יש להם הרבה הורדות בחשבון בגין כיסוי הלוואות ו/או תשלומים בכרטיסי האשראי.

⭐ בני זוג/ יחידים שהגיעו להחלטה שרוצים לצאת ממעגל השכירות ולרכוש דירה משלהם ולא יודעים מאיפה מתחילים: כמה הון עצמי יש להם? באיזה סכום הם יכולים לקנות דירה? איך מתחילים בכלל לברר על משכנתא ואיך אנחנו מוודאים שאנחנו לא יוצאים פראיירים? ובאיזה החזר חודשי נוכל לעמוד מבלי לקרוס כלכלית/ לוותר על ה"חיים" לטובת הדירה?

⭐ אנשים ששינו סטטוס וצריכים להתמודד עם המצב הכלכלי החדש: נולדו ילדים ויש יותר הוצאות, ההכנסות ירדו בתקופה האחרונה (לדוגמא כשאחד מבני הזוג יוצא ללימודים או מתחיל עסק עצמאי), גירושים (פתאום אין מי שמתחלק איתי בהוצאות), פיטורים ועוד ועוד...

⭐ אנשים שרוצים לחסוך מבעוד מועד למשהו שבוודאות עתיד להתרחש: לידה, לימודים של הילדים, בר/ת מצווה, נסיעה לחו"ל, פתיחת עסק עצמאי, מעבר לדירה גדולה יותר ועוד אי אלו ארועים משמחים בחיינו שאנחנו מעדיפים שלא ישאירו אותנו עם מינוס בסופם.

⭐ משפחות בהן אחד (או שניים) מבני הזוג מנהלים עסק עצמאי, אשר מנקודת המבט של רו"ח העסק רווחי, אולם בבית לא מרגישים את ההכנסות מהעסק. אלו בעצם משפחות שצריכות עזרה וליווי בהפרדה בין העסק לבית מבחינת ההתנהלות הכלכלית.

צריך לזכור ולהבין שבישראל, נכון לשנת 2017, את רוב האנשים, אף אחד לא לימד מעולם בצורה מסודרת איך מתנהלים כלכלית נכון, ולצערנו גם משכורת גבוהה מחייבת, ברוב המקרים, התנהלות נכונה וקפדנית על מנת שלא לחרוג. ולזה יש השפעה מכרעת על ההתנהלות של כולנו היום.

אז אם אתם מזהים אתכם או את החברים שלכם באחת הקטגוריות שמצויינות למעלה, אני מזמינה אתכם לצאת מהמעגל הזה, ללמוד וליישם דרך אחרת.

אני אלמד אתכם, באהבה, התנהלות נכונה שתסיר דאגות מליבכם ותתן לכם אופק כלכלי חיובי, מלא באופטימיות ומגובה בתוצאות.

אתם מוזמנים להרים טלפון לתאום פגישה אישית או אפילו לאגד מספר חברים לסדנא בתחום וכמובן גם לשתף ולעזור לחברים שלכם.

ובמקביל, אני פה עם טיפים להתנהלות נכונה אותם אני מפרסמת בדף שלי 👍

איתכם ובשבילכם 💚 סמדר 054-2428503

Smadar Givaty


פוסטים אחרונים
פוסטים קודמים
חיפוש לפי תגיות
עקבו אחריי בפייסבוק
  • Facebook - Black Circle
bottom of page