top of page
"...ינצו' צ'מע פגשתי היום את סמדר, מקסימה…"

"..נו ו…"
"...היא לומדת כלכלת משפחה ויעוץ משכנתאות…"
"...אוישששש נו מאמי באמת, היינו שם, רק שעכשיו קוראים לה סמדר…"
"...ינצו' !!!!!!!!!!!..."
"...כן המפקדת…"

ויצאנו לדרך, בלי קיטורים בלי ספקות רק עם הבנה ברורה שאומרת בשיא הפשטות "...אני לא מממן אף אחד מלבד עצמי, מהרגע … המינוס ? יוצא לנו מהחיים…"

המינוס אכן יצא לנו מהחיים, וזה מעורר את החיים כשמתחילים להתרגל להתנהל נכון, 
בנוסף ואולי הייתי צריך להתחיל בזה, 
נכנסה לחיינו חברה מקסימה, 
עדינה אבל חזקה מאוד, 
חייכנית אבל יודעת לתת מבט "...לעבודה…" , 
דואגת ברמת הנודניקיות עד שמתיישרים איתה, 
אין לא זכרתי לא היה לי זמן, 
"...מאמי ? שלחת לסמדר את הקובץ ? חסר לך שלא מאמי…"

סמדר יקירתיינו …. 
תודה רבה על חצי שנה מדהימה של שינויי שמתיישב טוב עם "גיל הבינה" , בזכותך הכל פתאום פשוט, ברור, קל, מעשי, אולי קסם ? אולי…. מבחינתינו לקסם הזה אני קורא סמדר גבעתי

יניב וענבר
גבעתיים

+

+ + +

לקוחות משתפים

המהפכה שסמדר עשתה אצלנו

יש אנשים ששמורים לך בטלפון בתור ״סמדר אמא של שירה״ ואת חושבת שזו הפונקצייה שהיא אמורה לשמש בחייך - חברה שלך ואמא של חברה של הבת שלך.

 

אבל לפעמים החיים מפתיעים אותך.

 

את סמדר הכרתי ממש במקרה בדיוק במהלך שינוי מקצועי שהיא עברה - מכלכלנית בחברות היי טק גדולות למלווה כלכלית למשפחות ויועצת משכנתא.

 

את המהפכה שהיא עשתה אצלינו אני לא יכולה לתאר במילים. אני לא חושבת שייחסתי חשיבות כל כך גדולה להתנהלות כלכלית עד שפגשתי אותה.

 

בהתחלה הכל היה מלא בסימני שאלה - כל כך הרבה מושגים ודברים שאין לי מושג בהם ושאני גם לא כל כך רוצה להבין בהם - אבל לאט לאט הכל התבהר וכל האסימונים התחילו ליפול במקום.

 

אז אם אתם מחפשים מישהי שתעשה לכם סדר בתקציב הביתי או תלווה אתכם בלקיחת משכנתא ממליצה בחום על סמדר גבעתי - כלכלנית פלוס. היא ליוותה אותנו מההתחלה ועד הסוף, הייתה זמינה לכל השאלות, ליוותה בכל הפגישות ובגדול נתנה לנו הרגשה שאנחנו לא לבד.

 

תודה סמדר! אני ממש מתפתה לא להשתמש בכל הכסף שחסכנו לקניות באסוס

דניאל

+

משנה חיים

סמדר היקרה,

אנחנו רוצות להודות לך על ליווי מקצועי ותומך מכל הלב. תודה על כך שלימדת אותנו להתנהל נכון ולבחור נכון בין האפשרויות שעומדות בפנינו. הליווי שלך הוא לא רק נקודתי וחד פעמי אלא משהו שלקחנו אותו איתנו והוא מנחה אותנו בכל יום ובכל החלטה חשובה.

אנו מאחלות לך שתמשיכי בשליחות החשובה שלך ותצליחי לשנות חיים ( כן כן ממש כך ) גם למשפחות ואנשים נוספים.

עם המון הערכה

 

חנה סטרולוביץ ובתה ריקי דרוקר

ינואר 2018

+

סמדר 

כמו שאת יודעת, אני אמא חד הורית, מגדלת לבד שני ילדים, עובדת בשתי עבודות, מנסה לנהל חיים מלאים ולא לחסוך כלום מהילדים ובלה בלה..

אבל לקח לי הרבה שנים להחליט לעשות מעשה, כי הייתי מיואשת, לא הבנתי מאיפה אפשר לקצץ, הרגשתי שהמינוסים קוברים אותי ואת כל השאיפות שלי, תוך כדי עבודה קשה מאוד ביום ועוד אחת בערב, בקיצור טוחנת מים, ואף חמור מכך - שוקעת עמוק עמוק בבור המינוס, ההלוואות, הריביות ועוד כל מיני מושגים מפחידים אחרים..

אחרי שחברה טובה המליצה לי עליך, עדיין הייתי מסוייגת, כי לא לכל אחד אתן לגעת בעצבים הכי חשופים, לראות החולשות והכשלונות.. וגם כי לא חשבתי שיש דרך לשפר, אני הרי לא חיה חיי מותרות, לא נוסעת לחו"ל, לא מפריזה בבילויים, אז מאיפה לקצץ? מאיפה להוריד?

אבל אחרי השיחה הראשונה הבנתי שאת האחת שיכולה לעזור לי, הרגשתי שאני מוכנה לשים את הכל מולך, גרמת לי להבין שיש תקווה, שזה ישים, אפשרי וקרוב מאי פעם.

אני כבר אחרי תהליך של חצי שנה. ליווי צמוד ומקצועי שלך, תמיכה מעורבות ואכפתיות אמיתית וכנה, גרמו לי ללכת איתך ולתת לך להוביל אותי. ובשתי מילים אני אוכל לסכם את כל התהליך ואת כל התחושות שלי - קיבלתי שליטה, או אולי יש לומר לקחתי שליטה.

היום, אני במקום אחר, הצעד המטלטל הראשון היה השיקוף, ההבנה של ההוצאות, לאן הולך הכסף, ראיה של מלאה של התמונה, התמונה של החיים של ילדיי ושלי, התמונה שלנו. באחריותי.

היום אני מנהלת את משק הבית שלי, בשליטה על ההוצאות, גם אם יש חריגות אני יודעת להסביר אותן, אני יודעת להתחשב בהן בחודש הזה או בחודש הבא, הילדים שותפים (במידה מתאימה) וכולנו התגייסנו. רמת הלחץ והחרדה מהאפילקציה של הבנק ושל כרטיס האשראי פחתה, תחושת העצמאות וההכרה בכל המרכיבים של משק הבית שלנו גדלה אצלי מחודש לחודש, תמיד היתה לי חיבה לאקסל, אבל מי חשב שאפתח ממש יחסי אהבה עם הקובץ (שלא לומר אובססיה קלה..)..

הגעתי למצב מדהים שבו אני חוסכת ומצליחה להגיע ליעדים שקבעתי לעצמי, אני גם מתכננת את החסכונות שלי לחודשים קדימה, אם היו אומרים לי, לפני שנה, שזה אפשרי, הייתי ככל הנראה זורקת משהו על הפרצוף של אותו אדם... ;)

 

סמדר, את התגשמות החלום שלי (מה שפעם היה הסיוט שלי..) תודה רבה על התהליך, הלמידה והאמונה!!! תודה על העזרה והתמיכה והדרך שלימדת אותי ללכת בה.

 

לוקחת איתי את הכלים האלה, כלים לחיים.

תודה לך.

+

סמדר יקרה

רצינו שוב להודות לך על הליווי והתהליך שעברנו איתך.

התוצאה שהגענו אליה היא בדיוק מה שציפינו וקיווינו לקבל מהתהליך,

אנחנו מרגישים בשליטה ופתאום גם הוצאות גדולות, אם הן מתוכננות, לא מפחידות כי יש מאיפה להוציא אותן. ואנחנו כבר מחכים להיות אחרי הכניסה לדירה ולהתחיל להשתמש בכלים שלמדנו כדי לחסוך לאיזו חופשה כיפית, למשל :)

מעבר לזה היה כל כך נעים לעבוד איתך, זרמת איתנו, כולל עם השגעונות שלנו, וגם דחפת איפה שהיה צריך.

 

אז שוב תודה רבה מכל הלב

ואולי עוד נפגש!

ט.י

+

 תהליך הייעוץ שעברנו השנה עם סמדר

 הוא ללא ספק אחד הדברים המשמעותיים ביותר שעברנו השנה, ובכלל.

מעבר ללמידה הטכנית ולהצלחה לצאת ממצב של מאזן חודשי בהפסד למצב של חסכון, יש בסמדר את השילוב המדויק של רצינות ומקצועיות יחד עם חמלה והקשבה לצורכי המשפחה והפרט.

סמדר אפשרה לנו את המרחב והכלים לקחת אחריות על עתידנו הכלכלי, ואת השקט הנפשי לדעת שהיא תמיד שם גם לאורך הדרך.

 

באהבה,

יואב (ואסתי :))

+

קניית דירה ראשונה

אנחנו זוג צעיר וזה עתה קנינו את דירתנו הראשונה. עמדנו בפני האתגר של לקיחת משכנתא בפעם הראשונה בחיינו - הציפו אותנו מושגים חדשים, מספרים מאיימים והרבה נתונים שמשפיעים על המשך חיינו המשותפים. ואז הגיעה סמדר.
סמדר סייעה לנו לעשות סדר עדיפויות וציר זמן משפחתי, פרשה לנו את המושגים השונים, והציגה לנו את השפעתם של המסלולים השונים על חיי המשפחה. סמדר גילתה הרבה סבלנות והשקיעה רבות בהצגת הנתונים.
לאחר מכן סמדר בנתה לנו מספר תמהילים רלוונטיים לאופי שבו אנו מעצבים את עתידנו כמשפחה וסייעה בידנו לבחור את התמהיל הטוב ביותר. לאורך הדרך סמדר היתה מאוד זמינה, מקצועית ואדיבה. 
בסופו של דבר והכי חשוב - ברגע החתימה על אלפי המסמכים בבנק, הרגשנו בטוחים בדרך שבחרנו ובהחלטות שקיבלנו.

 

תודה רבה לך סמדר,

רותם ושחר

+

סמדר יקרה

לא אגזים בכלל שאומר שיש את ה"לפני" שפגשתי אותך ואת ה"אחרי"

שמעתי אותך לראשונה בהרצאה ומיד התחברתי אליך ולגישה שלך והבנתי שאחרי זה אין דרך חזרה... אלא להתחיל להתמודד עם הנושא הזה

הפגישה הראשונה שלנו הייתה טעונה אבל בנחישות וברגישות שלך הרגעת אותי והצלחת להראות לי את האור בקצה המנהרה מבלי לעשות ויתורים כואבים

הליווי שלך לאורך כל התהליך, ההתעניינות האמתית, הגישה הסופר מקצועית שלך הביאה אותי לתהליך הבראה מהיר ולחיים של שקט כלכלי

תודעת השפע שדיברת עליה מתחילה לקרות

אז אני מודה לך על הכל :)

+

סמדר יקרה

הליווי שלך בתהליך לקיחת המשכנתא שלנו היה מדוייק, רגיש ומקצועי. בנית לנו תמהיל אופטימלי הן מבחינת ההחזר החודשי והן מבחינת עלות ההלוואה, תוך מיקסום ההון העצמי ויכולות ההחזר החודשיות שלנו. השרית בנו ביטחון רב בכל ההתנהלות מול הבנקים משלב המו״מ ועד שלב לקיחת ההלוואה. עזרת לנו לחסוך הרבה כסף, להתנהל באופן שנכון ליכולותנו ותוך כדי זכינו בחברה חדשה, איכפתית ומחוייבת להצלחה שלנו.
תודה רבה על הכל.


זהר ארד

נובמבר 2017

+

 מה עשה לנו התהליך עם סמדר?

בשתי מלים - שקט נפשי.

ובקצת יותר משתי מלים.. 

ממצב שבו רדפנו אחר הזנב של עצמנו, הגענו למקום שבו אנו שולטים במצב ולא מופתעים כל חודש מחדש.

למדנו לחיות ממה שיש ולא ממה שאין.

כל כניסה לאפליקציה של חשבון הבנק, אשר בעבר הייתה מלווה בהלם ותחושת אכזבה, הפכה לקלילה ונעימה - בעיקר נעים להסתכל על הפלוס ועל הפק״מים שהולכים ותופחים!

בכל פגישה היינו יוצאים בתחושה של אופטימיות ורוגע, ומצאנו את עצמנו כל פעם נרגשים לקראת המפגש הבא.

מעבר להיותה מקצוענית, סמדר מקסימה ופשוט כיף לבוא להיפגש איתה ולדבר איתה!

 

תודה רבה רבה ♥️♥️

י.ד

+

 תהליך הייעוץ שעברנו השנה עם סמדר

נתחיל בזה שאנחנו משפחה רגילה לחלוטין,
שנינו עובדים ומרוויחים קצת יותר מהממוצע. יש לנו שלושה ילדים תלמידים. וכמן משפחה ממוצעת, אנחנו מבזבזים ונכנסים למינוס בבנק. לוקחים הלוואה שמכסה אותו וממשיכים. במקביל מתמרמרים על המדינה, יוקר המחייה וכו' (אני לא אומר שזה מצב לא נכון, כמובן. יש כאן יוקר מחייה).
לפני כשנה אישתי המליצה שנלך לסמדר, ש"תסדר" אותנו כלכלית. הייתי ספקן. הרי אנחנו לא חיים בראוותנות, מוצאים כספים על דברים די סטנדרטיים. מאיפה אפשר לקצץ? אחרי הספקנות הגיע הפחד, הפחד שאני צריך ככל הנראה לוותר על דברים שמשפיעים על איכות החיים שלי. אבל זרמתי, מה יכול להיות, אני בן אדם בוגר שיכול לשלוט על החיים שלו ולעשות את ההחלטות שנראות לי נכונות.
נפגשנו אצלה בבית. הייתה שיחה נהדרת. הסבירה על התהליך.
למשך מספר חודשים נפגשנו על בסיס חודשי. הכל זרם בצורה מושלמת. היינו עושים את שיעורי הבית פעם בחודש ואני הייתי מרגיש מבסוט כמו מישהו עם עודף משקל שעושה דיאטה וקולט שתוך חודש הוריד את ה-5 קילו הראשונים שתמיד היה צריך להוריד. וזה המשיך כל הזמן.
סמדר עזרה לנו מאוד בניהול של התקציב.  שינתה לנו את כל החשיבה בלי שתגרום לנו לוותר על החיים שלנו. חיכיתי למפגשים האלה. תמיד הייתי יוצא מעודד.  היא אחד האנשים הכי חיוביים שפגשתי. בכל שאלה ובכל רגע נתון הרגשנו בנח לשאול אותה שאלות ולהתיעץ איתה. ידעה לענות על כל דבר בשלוף. מקצועית ברמה גבוהה מאוד. 
אחרי שסיימנו את התהליך, אלו הן התוצאות:
1.      אין מינוס בבנק
2.      חסכנו מלא כסף בזמן יחסית קצר
3.      חתמנו על דירה
4.      יודעים איפה הכסף נמצא (חסכונות, פנסיה, קרנות וכו'), דבר שתמיד לא ידענו לנהל כי תמיד המפגש עם יועצים פנסיוניים למינהם היה כמו סינית"

 

אוקטובר 2020

+

bottom of page